Zasady konkursu

Do konkursu można zgłosić każdą aplikację na iOS, Android i Windows Phone która powstała po roku 2011.

Konkurs podzielony jest na 3 etapy:

I etap – zgłoszenia do konkursu.
Zgłoszenia będą przyjmowane od 12 Sierpnia do 17 Września 2014. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo nie przyjęcia aplikacji do konkursu bądź też zmianę kategorii aplikacji.

W pierwszym etapie poza zgłaszaniem aplikacji można też już głosować na najlepszy smartphone roku 2014 oraz na operatora roku 2014.

II etap – głosowanie internautów i jury.
20 Września od godziny 12:00 udostępniona zostanie możliwość głosownia na aplikacje. Głosowanie odbywać się będzie z wykorzystaniem konta na facebook.com, dlatego aby oddać ważny głos niezbędne jest jego posiadanie. Każdy głosujący będzie miał możliwość oddać jeden głos w każdej kategorii na każdy system operacyjny. Nie można głosować wielokrotnie ani używać mechanizmów podbijających liczbę głosów. Głosowanie trwa do 30 października 2014 roku do godziny 24:00. W okresie trwania głosowania, jury składające się ekspertów wybierze własnych zwycięzców.

III etap – uroczyste wręczenie nagród.
Wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się podczas uroczystej gali 18 Listopada 2014. Na każdy system i w każdej kategorii zostaną wybrani dwaj zwycięzcy pochodzący z wyników głosowania internautów oraz jury. Podczas gali zostaną też ogłoszone wyniki głosowań na najlepszy Smartphone 2014 oraz najlepszego operatora komórkowego 2014

Kategorie do jakich można zgłaszać swoje aplikacje

1) Biznes, finanse i bankowość – kategoria łącząca w sobie wszelkie aplikacje finansowe, bankowe, wspomagające zarządzanie pieniędzmi jak również aplikacje klasyczne aplikacje wspomagające działalność biznesową. Bez aplikacji newsowych.

2) Rozrywka – kategoria dedykowana grom oraz aplikacjom rozrywkowym.

3) Narzędzia – wszelkiego rodzaju aplikacje usprawniające wykonywanie różnych zadań, pomagające w realizacji określonych rzeczy, ułatwiające czy też przyspieszające codzienne czynności, umożliwiające posługiwanie się narzędziami i serwisami online (mapy, nawigacje, poczta, serwisy społecznościowe, aplikacje foto i video)

4) Media – wszelkiego rodzaju agregatory treści, aplikacje mobilne związane z serwisami www, aplikacje do czytania, czytniki itp.

5) Edukacja – wszelkie aplikacje i narzędzia wspomagające naukę, edukację, rozwój – w tym gry edukacyjne

6) Inne – aplikacje których nie można było przyporządkować do żadnych z powyższych aplikacji.

Kontakt w sprawie konkursu

Organizatorami konkursu są : Antyweb sp. z o.o oraz NoNoobs S.A. W sprawach związanych z konkursem prosimy o kontakt z Grzegorz Marczak : [email protected] tel 601322417